Hotline 24/7: +421 904 696 516 SK  
O nás

Sme tu pre vás 24 hodín 7 dní v týždni

Sme tu pre vás 24 hodín 7 dní v týždni. Nikdy nám nevoláte nevhod, ani počas obeda alebo po pracovnej dobe. Žiaden z našich kolegov nepracuje non-stop, ale všetci naši ľudia pracujú ako jeden tím.

Naši ľudia vám radi pomôžu a poradia

Nechajte si poradiť od priateľského personálu – od ľudí, ktorí sú tu pre vás – pre vás osobne. Ak je to možné, vždy radi nájdeme jednoduchšie a lacnejšie riešenie.

Ak existuje najlepšia ponuka, nájdete ju u nás

„Ak si objednáte svadobnú limuzínu ešte 2x tento mesiac, dostanete 20%-nú zľavu.” Niekedy môže byť dosť komplikované získať výhodnú ponuku, však? S nami nemusíte objednávať desiatky transferov aby ste dostali najlepšiu ponuku.

Uvoľnite si ruky, dopravu nechajte na nás

„Dobrý deň, mám jednu malú zmenu v objednávke, chcem rezervovať 4 busy na 6:40 a nie na 7:30. Prosím zrušiť tie 2 osobáky, nie sú potvrdené a ten veľký luxusný bus čo bol o hodinu, treba poslať hneď teraz, cestujúci prišli pred 5-timi minútami.”

Poznáme to. Vieme koordinovať a zrealizovať všetky procesy pri zabezpečení dopravy. Na vás je len, aby ste sa rozhodli, čo iné dôležité budete robiť pokiaľ my budeme koordinovať dopravu.

Kvalitu určujete vy

Aby takýto systém fungoval kompletne, vaše hodnotenie je nevyhnutnou súčasťou. Pre nás to nekončí po tom ako vyplníte dotazník spokojnosti. Vaše zhodnotenie dodávateľa spracovávame a výsledky priamo ovplyvňujú náš systém výberu dopravcu. U nás váš hlas neprepadne do zabudnutia.

96,2% spokojných zákazníkov

*Zdroj: Prieskum spokojnosti zákazníkov po službe.
Veľmi spokojný (75%) a Spokojný (21,2%).
Obdobie 2012-2013. Počet respondentov: 350

Ľudia a technológie

Ľudia

Dobre viete, že za každým logom a značkou sú konkrétni ľudia. A určite budete súhlasiť, že celkový názor na službu si tvoríte väčšinou práve s týmito ľuďmi. My si to plne uvedomujeme.

Možno by ste nečakali, že desiatky tisíc transferov ročne zabezpečuje tím 20 ľudí. To sa nám samozrejme darí aj vďaka technológiám. Ale aj vďaka profesionalite a skúsenostiam, ktoré sme spolu nazbierali za posledných 12 rokov. Náš tím tvoria ľudia, nie anonymní operátori so striktne zadaným scénarom odpovedí.

Na koniec, presvedčte sa o tom sami. Sme tu pre Vás kedykoľvek 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Technológie

Sme moderná spoločnosť a preto využívamne inovácie, nápady a nové technológie aby sme pracovali rýchlejšie a kvalitnejšie aby vaša objednávka bola vybavená promptne a k vašej spokojnosti. Máme profesionálny tím ktorý má mnoho skúsenosti.

Vyvíjame unikátny systém pre riadenie osobnej dopravy, ktorý neustále zlepšujeme. Vďaka tejto technológii vám môžeme ponúknuť prvú kalkulačku osobnej dopravy a následne pre vás vyhľadať najvhodnejšieho dopravcu už za niekoľko minút.

Sme tak o povestný krok vpred, s novou technológiou a ideme za cieľom byť najrýchlejší a najspoľahlivejší partner na trhu osobnej dopravy.

Kalkulačka dopravy