Hotline 24/7: +421 904 696 516 SK  

Prepravujeme účastníkov Ligy majstrov vo futsale – ELITE ROUND 2015

10. november 2015
Synerta podporuje najlepší slovenský futsalový klub Slov – Matic FOFO Bratislava, ktorý absolvuje 10.-13.11.2015 turnaj ELITE ROUND, kde sa postaví proti súperom srbskému Ekonomac Kragujevac, portugalskému SL Benfica Lisabon a ukrajinskému Lokomotiv Charkov.

V hlavnej fáze Futsal Cupu 2015/2015 vyhral Slovenský šampión Slov – Matic FOFO všetky tri zápasy a postúpil tak do Elite Round. Osemnásobný účastník futsalovej Ligy majstrov sa predstaví v domácom prostredí na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu proti trom súperom. Do Final Four postúpi iba víťaz!

Chcete sa zúčasniť futsalového turnaja? Cena vstupenky je 5€, lístok na celý turnaj stojí 12€.

“Boli by sme veľmi radi, ak by si na štadión našlo cestu čo najviac fanúšikov. Ak by bolo hľadisko čo i len spolovice zaplnené, bolo by to super a veríme, že fanúšikovia vytvoria Slov-maticu výbornú kulisu. Ceny vstupeniek sú nastavené vhodne, a my tu naozaj budeme mať to najlepšie z Európy. Deň pred turnajom v pondelok 9. novembra večer bude mať mužstvo na štadióne oficiálny tréning otvorený aj médiám, tréningy súperov sú zatvorené,” informoval TASR manažér klubu Vladimír Ambrozek. (Zdroj: www.teraz.sk)

Info o zápasoch: http://www.slov-matic-fofo.sk/domov.htm

Futsal_Synerta
Späť na zoznam noviniek