Hotline 24/7: +421 918 434 424 SK  
Referencie

Prípadové štúdie

Referencie

Gebrüder Weiss

„Už niekoľko spolupracujeme s vašou firmou, kde využívame služby prepravy našich zamestnancov. Oceňujeme hlavne efektívnu komunikáciu, reprezentatívne vozidlá a prefesionálnych vodičov.”

DSV Slovakia

„Každodenne sme dopravovali našich zamestnancov, príležitostne sme využívali tiež transfery pre zahraničných klientov z letísk do hotelov. DSV veľmi oceňuje najmä ochotu a pružnosť pri našich nečakaných požiadavkách v krátkom časovom horizonte. S poskytovanými službami je naša spoločnosť veľmi spokojná a v budúcnosti budeme naďalej využívať vaše služby.”

T-Systems

„Ďakujeme za vaše služby.”

Hotel Danube Business Center

„Pozitívne vnímame váš prístup, presne vypočítaná cena, rýchlosť s akou sme dostali informácie, vždy sme sa stretávali s ústretovosťou a ochotou.”

OBO Bettermann

„Od februára 2007 sme využívali vaše služby na každodennú prepravu našich zamestnancov. Profesionálny prístup nám umožňuje poskytnúť hodnotný benefit pre našich zamestnancov a taktiež flexibilne optimalizovať náklady keďže Synerta Transport poskytuje široký vozový park, ktorý prispôsobujeme podľa našich potrieb.”

Frequentis

„Spolupracujeme už niekoľko rokov, používame odvozy našich zamestnancov na letisko. Oceňujeme hlavne promptné vybavenie objednávok a flexibilitu, príjemný prístup a vystupovanie a tiež kvalitné autá.”

DHL Logistics Slovakia

„Používali sme dennú prepravu zamestnancov pre 3 pracovné zmeny. So službami sme boli veľmi spokojní a ocenili sme hlavne ochotu flexibilne sa prispôsobovať našim rýchlo sa meniacim požiadavkám.”

Grupo Antolin Bratislava

„Spolupracujeme od konca roka 2006, využívame hlavne služby odvozu zamestnancov a pre VIP klientov. Služby sú na profesionálnej úrovni, komunikácia je bezproblémová, celkový prístup k zákazníkovi hodnotím ako nadštandardný (vrátane pristavených vozidiel, ich technického stavu a čistoty).”

Whitestein Technologies

„Naša spoločnosť využíva služby prevažne na trase Bratislava – Viedenské letisko pri transferoch našich zamestnancov a zahraničných návštev. Oceňujeme pružnosť a spoľahlivosť a kvalitu vozidiel.”

Avicenum Well-being Travel

„Flexibilita a spoľahlivosť sú devízou, ktorá nám a našim klientom umožňuje vyjadriť plnú spokojnosť so službami tejto spoločnosti a vyjadriť presvedčenie, že spolupráca bude pokračovať aj do budúcna.”

Phoenix Zeppelin

„Vašu spoločnosť sme si vybrali ako jednu z najkvalitnejších firiem poskytujúcich prepravné služby na Slovensku. Profesionalita, prioritné riešenie akýchkoľvek situácií, spoľahlivý personál, jednoduchá komunikácia sú jedným z mnohých kvalít tejto spoločnosti. Plánujeme spolupracovať s firmou naďalej nakoľko jej orientácia na zákazníka je nasmerovaná dobrým smerom.”

Centrum vzdelávania MPSVR

„Prepravné služby využívame pri našich školeniach v rámci Slovenska. Oceňujeme ich flexibilné služby a profesionálny prístup zamestnancov a vodičov.”

PERI

„Využívame služby ohľadne prepravy zamestnancov na dennej báze. So službami sme spokojní a oceňujeme hlavne vysoký štandard používaných vozidiel, profesionalitu, flexibilitu a ústretovosť zamestnancov ako aj celkovo bezproblémovú spoluprácu. Na základe pozitívnej skúsenosti sme rozhodnutí využívať vaše služby aj v nasledujúcom období.”