Hotline 24/7: +421 904 696 516 SK  
Spolupráca

Afiliačný program

Afiliačný program je partnerský provízny systém.
Je určený pre prevádzkovateľov webových stránok. Funguje na jednoduchom princípe. Partner na svoje webové stránky umiestni afiliačný objekt, prostredníctvom ktorého si návštevníci stránok objednajú akýkoľvek transfer podľa ich želania.

Zo všetkých takýchto objednávok uskutočnených počas kalendárneho mesiaca získavate zaujímavú províziu a súčasne rozširujete služby pre návštevníkov Vašich stránok.

Zobraziť viac
Afiliačný partner

Plendis

Plendis

Poriadok v objednávkach

Plendis bol vyvinutý pre dopravcov. Chyba pri zaevidovaní objednávky dopravy má takmer vždy dopad na klienta … a teda na Váš biznis. Plendis zoraďuje Vaše objednávky podľa času a dátumu do jednoduchého prehľadu. Vždy viete, čo Vás nasledujúce dni čaká.

Menej chýb, lepšia kvalita služieb

Špeciálna funkcia kolidácia objednávok Vám nedovolí priradiť vozidlo alebo vodiča na objednávky v rovnakom čase alebo na objednávky, ktoré sa v čase prekrývajú.

Evidencia financií

V Plendise si pri objednávke od Vášho zákazníka vyberiete spôsob platby. Pri zúčtovaní označíte platbu prijatú alebo faktúru vystavenú. Už nikdy žiadne nezúčtované alebo neskoro vyfakturované objednávky!

Zobraziť viac

Burza osobnej dopravy

Získajte prístup na burzu osobnej dopravy a zvýšte vyťaženie svojich vozidiel. Začnite používať Plendis, zaevidujte svoje vozidlá a sledujte denne aktualizovanú ponuku prepráv.

Burza Osobnej Dopravy je prístupná cez systém Plendis. Kliknite na odkaz “Chcem prístup k burze” a zaregistrujte sa medzi používateľov systému Plendis. Získate tak zdarma software na správu Vašich objednávok a zároveň prístup k požiadavkám na burze od nových klientov.

Zobraziť viac
Burza osobnej dopravy

Prečo sa spájať

Prečo s spájať

Desať rokov sme pracovali ako tím pre našu sesterskú spoločnosť Dopravná agentúra DA.SK. Posledné tri roky ale pracujeme aj na projektoch vo všetkých regiónoch Slovenska i v okolitých krajinách. Výber, spájanie a koordinovanie viacerých partnerov v osobnej doprave bolo podmienkou, aby sme uspeli napríklad v celoslovenských projektoch. Ďalším faktorom je aj tlak na cenu a udržanie kvality. Bolo nevyhnutné začať robiť biznis inak.

Zobraziť viac