Hotline 24/7: +421 904 696 516 SK  

Synerta pre detský domov

10. jún 2014

V sobotu sme chceli spraviť jeden malý dobrý skutok, a zadarmo sme odviezli deti z detského domova do Bojníc… takéto nám prišlo poďakovanie, až nás zahrialo pri srdci..

“Aj keď na niektorých naše deti vyzerajú nešťastne (neradi sa fotia), opak bol pravdou! Celý výlet vyšiel nad očakávania a s kolegom sme nenormálne šťastní, že sa nám podarilo spolu s vami zariadiť taký skvelý výlet. Všetko klaplo tak, ako sme si predstavovali, možno ešte aj lepšie. Aj počasie vyšlo na 1, možno bolo až príliš teplo, ale nakoniec sme sa schladili na zámku a v Bojnickej jaskyni.
Prosím Vás, poďakujte sa ešte raz pánovi šoférovi (aj keď pri odchode sme mu ďakovali hádam aj 5x). Bol úplne skvelý. Prišiel dokonca o 20min skôr, ako sme sa dohodli, bol ochotný a najmä to, že neumrel od nudy, kým sme sa my túlali.
No, naozaj ani si neviete predstaviť ako sa tešíme z tohoto výletu. Na toto budú deti dlho spomínať. Už pri včerajšom obede spomínali čo videli, čo robilo to a to zviera (najmä medvede a surikaty), aký bol ten a ten had veľký a hrubý a pod.

Ja to budem teraz počúvať veľmi, veľmi často :)))

P.S.: písal som, aby ste poďakovali pánovi šoférovi, ale VEĽKÉ ĎAKUJEM patrí vám všetkým, celej vašej firme. To, ako ste sa k tomu postavili, na to nie sú iné slová, ako ĎAKUJEM ĎAKUJEM ĎAKUJEM. Hlavne asi pánovi alebo pánom majiteľom, lebo bez ich súhlasu by ste vy nedostali povolenie niečo také zariadiť a tiež aj Vám pán Straka a p. Nosálovej, že ste s nami komunikovali a celé to pre nás pripravili.
VEĽMI si vážim ľudí ako ste vy.”

Späť na zoznam noviniek